Ecological Mind - Strengthening the Immune System

Through Activation of the DNA Alignment
For all the family in 32 languages

DNA Diziliminin Aktivasyonu ile Bağışıklık Sistemini Güçlendirmek

 

Sizlere bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin çok önemli ve güçlü bir yolununu iletmekten mutluluk duyarız. Bugün ve bu çağda, hepimizin bu hedefe ulaşmak için çalışması çok önemli. Tüm insanların hayatta kalamayacağı fiziksel bedenimizi etkileyecek bir çok farklı saldırıyı deneyimlemek üzereyiz. Bu evrenin doğal filtreleme sürecinin bir parçası.

Bu devrin süreci çoktan başladı ve bazı ruhlar bunun üstesinden gelmeyi ve fiziksel bedenlerini bunun dışında bırakmayı seçecekler "yükselecekler", doğru gelişim sürecini geçirecek ve yeni çağa uyumlanmış olarak geri dönecekler.

 

Korkmamalı ve içinizi hüzün kaplamasına izin vermemelisiniz. Bu büyük heyecan ve çoşku zamanı - yeni ve hayret verici zamanlar geliyor. Bedenlerinde kalmayı ve bu zamanı deneyimlemeyi seçenlerden olmak için, harekete geçmeli ve bedenimizi güçlendirmeliyiz. Hazır ve güçlü olacak bir beden,  ortaya çıkan durumla nasıl başa çıkılması ve nasıl hayatta kalınması gerektiğini bilecektir.

 

Bağışıklığın uyumunu güçlendirecek bir çok çeşit metod var. Biz, tabii ki enerjetik olarak bir güçlenmeden bahsediyoruz. Hepiniz kendi yolunuzu seçmeye davetlisiniz. Homeopatinin bir çok avantajı var ve yardımcı olabilir ancak yeterli değil. Eterik bedeninize takviye sağlamak zorundasınız. Etherik beden, görevi dış unsurların içeriye girişini filtrelemek olan, biyolojik bedenimizi saran bedenlerimizden biridir. Daha güçlü bir mekanizma - daha iyi bir korunma!

 

Bağışıklık Sistemimizi Güçlendirme Süreci  - Fiziksel Boyut

1.      Meditatif bir konuma geçin. Kendinizi sizi çevreleyen dev bir kristalin içinde hayal edin. Kristalin renklerini gözünüzde canlandırın, ve sizi çevrelediğini hissedin.

2.       Bedeninizin içine bakın ve DNA sarmalınızı bulun. Ona bakın, renklerine ve parıldayan spiral şekline.

3.       DNA sarmalınıza bağışıklık sisteminizi güçlendirmesi için net bir komut gönderin. Bu sizin mekanizmaya "programlama komutu" göndermenizin bir yolu.  DNA sarmalınızın bu komut ile nasıl hareketlendiğini ve renklerin sarmal içinde işlediğini hayal edin.

4.       Bedeninizi veya ruhunuzu etkileyecek her türlü şeye; bakterilere, virüslere, hastalıklara ve yıkıcılara karşı kendinizi korunmanız için temiz bir niyet ekleyin.

5.     DNA sarmalınızın kendi çapında dönmeye başladığını ve beyaz kan hücreleri - akyuvarları manyetize ettiğini hayal edin.  Akyuvarlar içeri girmeye, kendilerini birer ikişer bölüp çoğalmaya başlasınlar. Ve milyonlarcası DNA sarmalından taşmaya kan dolaşımınız boyunca ilerlemeye başlasın.

6.       Akyuvarların ayak parmaklarınızdan başınıza kadar her yerinize yayılmaya başladığını hayal edin, tüm vücudunuza yayılsınlar ve her biri şimdi artık mücadeleye hazır  olsunlar.

                                

 

Bu süreci bir hafta boyunca her gün ve sisteminizin zayıfladığını hissettiğiniz her zaman tekrarlayın. Mümkün olduğu kadar çok insana bu meditasyondan bahsedin.  Şu an bu sürece girmek gerçekten çok önemli ve olacak herşey için bedeninizi hazırlamalısınız.

 

 

Bir Sonraki Adım:

 

Bağışıklık Uyumlanmasının Güçlendirilme Süreci - Eterik Bedeni Koruma:

Bu fazı auramızı şarj ederek, aura üzerindeki yırtıkları yamalayarak ve auranın içindeki renkleri parlatarak yapacağız. 

Kendinizi bir kristalin içinde hayal edin. Kırmızı bir ışın hüzmesi kristalin tepesinden aşağı doğru iniyor. Kırmızı ışın hüzmesi bedeninizi yörüngeliyor, auranızı şarj ediyor ve rengini dengeliyor. Şimdi aynı şeyi diğer renklerle de hayal edin:

 

·         Kırmızı

·         Turuncu

·         Sarı

·         Yeşilli Pembe

·         Çivit mavi

·         Mor

·         Beyaz altın

 

Bu yolla her katmanın vücudunuzun etrafında başka bir korunma - kalkan oluşturduğunu hayal edin.  Bu alanınıza zararlı şeylerin girmesini önler. Aura bedeninizi etkileyecek her türlü hastalığa karşı kapanmış olmalı.

 

                                      

 

 

Ve son olarak - etrafınızı saran bir kristal ağ olduğunu hayal edin. Bu arzulamadığımız şeylerin vücudumuza girmesini engelleyecek enerji kalkanıdır.

 

Sevgili dost, çok özel zamanları deneyimlemeyek üzereyiz. Bu zamanı aşacak doğru araçlara sahipsin ve senin için önemli olanlarla bu bilgiyi paylaşmalısın. Lütfen korkma ve korku kaynaklı bir harekete geçme, tek hareket kaynağın içindeki güçlü içsel bilgi olsun. 

Ms. Galit Bar-Yosef tarafından yazılmıştır.
İngilizceden çeviren: Bahar Aykaç