Ecological Mind - Strengthening the Immune System

Through Activation of the DNA Alignment
For all the family in 32 languages

Wzmacnianie systemu immunologicznego poprzez aktywację układu DNA

 

Chcielibyśmy Państwu przekazać ważną i potężną wiedzę na temat tego, w jaki sposób możemy wzmocnić nasz system immunologiczny. W obecnych czasach jest to bardzo znaczące, aby pracować nad osiągnięciem tego celu.

 

Niedługo doświadczymy różnorodnych ataków, które rzucą wyzwanie naszemu ciału fizycznemu, i których to wielu ludzi nie będzie w stanie przetrwać. Jest to część naturalnego procesu selekcji, który pojawi się we wszechświecie.

 

Rozpoczął się już proces przemian epoki i niektóre z dusz dokonają wyboru przechodzenia przez nie poza swoim ciałem fizycznym- „wspinanie się”. Przejdą prawidłowy proces rozwoju i powrócą do nowej epoki, kiedy będą już udoskonalone. Nie powinniście czuć strachu i pozwolić, by smutek wtargnął w wasze wnętrze. Jest to czas wielkiej ekscytacji i radości- nadchodzą nowe i zdumiewające czasy.

 

Tym osobom, które zdecydują się pozostać w swych ciałach musimy ułatwić przejście przez te czasy poprzez odpowiednie działanie i wzmocnienie naszego ciała. Ciało fizyczne, które będzie przygotowane i silne, będzie w stanie sprostać nadchodzącym zmianom i je przetrwać.

 

Istnieje wiele metod wzmocnienia naszego systemu immunologicznego- mówimy oczywiście o wzmocnieniu energetycznym. Każdy z was ma prawo wybrać swój własny sposób. Homeopatia ma wiele zalet i może pomagać, ale to nie wszystko- musicie wzmocnić wasze ciało eteryczne. Ciało eteryczne to jedno z ciał, które otacza wasze ciało biologiczne, którego zadaniem jest filtrowanie składników zewnętrznych- wewnątrz. Im silniejszy mechanizm, tym lepsza ochrona.

 

                                         

                                 

 

 

Proces wzmacniania systemu immunologicznego- aspekt fizyczny

 

1.      Wprowadź się w nastrój medytacji. Wyobraź sobie, że znajdujesz się wewnątrz olbrzymiego kryształu, który otacza twoje ciało. Wyobraź sobie kolory kryształu, poczuj jego ścianki wokół ciebie;

2.    Zajrzyj do wnętrza swego ciała i znajdź swój łańcuch DNA. Przyjrzyj się jemu, jego kolorom i błyszczącemu spiralnemu kształtowi;

3.      Wyślij jasny rozkaz swojemu łańcuchowi DNA, aby działał tak, by wzmocnić twój system immunologiczny. Jest to twój sposób wydawania „polecenia programującego” temu mechanizmowi. Wyobraź sobie jak ten rozkaz porusza się wewnątrz twojego łańcucha DNA i wizualizuj kolory działające wewnątrz łańcucha;

4.      Dodaj jasną intencję w celu obrony własnej przeciw jakimkolwiek obiektom, które mogą zaatakować twoje ciało, lub duszę: bakterie, wirusy, choroby, i innego rodzaju zniszczenia;

5.      Wyobraź sobie jak łańcuch DNA obraca się dookoła swego własnego zawiasu i magnetyzuje białe krwinki. Białe krwinki dostają się do wewnątrz, podwajając i potrajając swą liczbę, a miliony ich przedostają się przez niższą część twego łańcucha DNA prosto do krwioobiegu.

6.      Wyobraź sobie jak białe krwinki rozprzestrzeniają się wewnątrz twojego ciała poprzez krwioobieg począwszy od głowy, aż do palców stóp- cała armia białych krwinek jest teraz gotowa do „bitwy”.

 

Molekuła DNA

 

Powtarzaj ten proces codziennie przez tydzień czasu i w każdym momencie kiedy czujesz, że twój system się osłabia.  Opowiedz o tej medytacji jak największej ilości osób. Jest bardzo ważne, by rozpocząć ten proces od zaraz i przygotować swoje ciało na to co może nastąpić.

 

 

Następny krok:

 

Proces wzmacniana systemu immunologicznego –

ochrona twojego ciała eterycznego

 

Faza ta polega na naładowaniu twojej aury, uszczelnieniu dziur w aurze i podkreśleniu kolorów wewnątrz aury.

 

Wyobraź sobie siebie wewnątrz kryształu. Czerwony promień obniża się z górnej części kryształu i krążąc wokół twego ciała, ładuje twoja aurę i utrzymuje w równowadze jej kolory. Teraz zrób to samo z innymi kolorami aury: 

 

·        czerwonym

·        pomarańczowym

·        żółtym

·        różowym z zielonym

·        niebieskim- indygo

·        fioletowym

·        złoto- białym

 

Wyobraź sobie sposób, w jaki każda warstwa tworzy kolejna ochronę wokół  twojego ciała. Chroni to przed przedostaniem się nieprzyjaznych obiektów do twej przestrzeni. Aura powinna być całkowicie zamknięta, po to aby uniknąć jakiejkolwiek choroby, która mogłaby spenetrować twoje ciało.

 

Wreszcie- wyobraź sobie sieć kryształów otaczających twoje ciało. Jest to sieć ochrony energetycznej, która wie w jaki sposób przefiltrować niepożądane jednostki i powstrzymać je przed wniknięciem w twoje ciało.                             

                           

                          

                             

Drogi przyjacielu, będzie nam dane doświadczyć wyjątkowych czasów. Posiadasz teraz odpowiednie narzędzia, aby przez nie przejść i pomóc swoim najbliższym w jak najlepszy sposób.  Proszę nie lękaj się i nie działaj z powodu lęku, lecz z powodu potężnej mocy wewnętrznej, która w tobie drzemie. 

 

Opracowanie: Galit Bar-Yosef

Tłumaczenie na język polski: Przemysława Szulczyk