Ecological Mind - Strengthening the Immune System

Through Activation of the DNA Alignment
For all the family in 32 languages

     Imuninės sistemos stiprinimas aktyvuojant DNR suderinimą

Norime jums perduoti labai svarbias ir veiksmingas žinias apie tai, kaip galite sustiprinti savo imuninę sistemą. Šiandieną, šiame amžiuje, labai svarbu, kad visi dirbtume siekdami šio tikslo.

 

Artimiausiu metu mums teks patirti įvairiausių rūšių išbandymų, keliančių grėsmę mūsų fiziniams kūnams. Ne visiems žmonėms pavyks šiuos išbandymus išgyventi. Tai natūralaus filtravimo proceso, kuris įvyks visatoje, dalis.

 

Amžių keitimosi procesas jau prasidėjo ir kai kurios sielos pasirinks jį pergyventi už savo fizinio kūno ribų – jos “pakils“, pergyvens natūralų vystymosi procesą ir sugrįš į naują amžių, kai pakilimas jau bus įvykęs. Neturėtumėte išsigąsti ar pasiduoti liūdesiui. Tai didžiulio susijaudinimo ir džiaugsmo metas – ateina nauji nepaprasti laikai.

 

Norėdami sustiprinti pasirinkusiuosius išgyventi šį laikotarpį savo kūnuose, turime veikti ir stiprinti savo kūną. Stiprus, pasirengęs fizinis kūnas pats žinos, kaip susidoroti su grėsmingais laikais ir juos išgyventi.

 

Yra daugybė metodikų, kaip sustiprinti imuninį suderinimą. Mes, žinoma, kalbame apie energinį sustiprinimą. Kiekvieną iš jūsų kviečiame pasirinkti savo kelią. Homeopatija turi daug pranašumų ir taip pat gali padėti, tačiau vien to nepakanka. Turite papildomai sustiprinti savo eterinį kūną. Eterinis kūnas – tai vienas iš kūnų, supančių jūsų biologinį kūną. Jo užduotis – filtruoti iš išorės į vidų nukreiptus elementus. Kuo stipresnis mechanizmas, tuo geresnė apsauga!

Imuninio suderinimo stiprinimo procesas – Fizinis matmuo

 

1.      Įeikite į meditacinę būseną. Įsivaizduokite, kad esate didžiulio kristalo, gaubiančio jūsų kūną, viduje. Įsivaizduokite kristalo spalvas, pajauskite jo sienas aplink jus.

 

2.      Pažvelkite į savo kūno vidų ir suraskite DNR giją. Žiūrėkite į ją, matykite jos spalvas ir spindinčią spiralinę formą. 

 

3.      Savo DNR gijai nusiųskite aiškų įsakymą, kad stiprintų jūsų imuninę sistemą. Jums priimtinu būdu suformuluokite „programuojantį įsakymą“ šiam mechanizmui veikti. Įsivaizduokite, kaip šis įsakymas judina jūsų viduje DNR giją, įsivaizduokite spalvas, judančias gijos viduje.

 

4.      Pridėkite aiškų savigynos nuo bet kokių objektų, galinčių pulti jūsų kūną ar sielą: bakterijų, virusų, ligų ir bet kokių kitų destrukcijų, ketinimą.

 

5.      Įsivaizduokite, kaip DNR gija sukasi aplink savo ašį ir pritraukia baltąsias kraujo ląsteles. Baltosios kraujo ląstelės patenka į vidų ir kiekviena dauginasi į dvi, tris naujas ląsteles, ir milijonai jų iš apatinės DNR gijos dalies patenka tiesiai į jūsų kraujotaką.

 

6.      Įsivaizduokite, kaip baltosios kraujo ląstelės per kraujotaką plinta jūsų kūno viduje – nuo galvos iki kojų pirštų – visa armija baltųjų kraujo ląstelių, jau pasirengusių „kovai“.

 

 

 

Kartokite šį procesą kiekvieną dieną visą savaitę, kai tik pajusite, kad jūsų sistema pradeda silpti.

Praneškite apie šią meditaciją kiek galite daugiau žmonių. Labai svarbu šį procesą pradėti jau dabar ir paruošti savo kūną bet kam, kas gali įvykti ateityje.

 

Kitas žingsnis:

 

Imuninio suderinimo stiprinimo procesas – jūsų eterinio kūno apsauga

 

Šį procesą atliekame siekdami įkrauti savo aurą, užtaisyti auros skyles ir išryškinti vidines  auros spalvas.

Įsivaizduokite save kristalo viduje. Iš viršutinės kristalo dalies žemyn leidžiasi raudonos spalvos spindulys. Raudonas spindulys leidžiasi į jūsų kūną, pakrauna jūsų aurą ir išlygina jos spalvas. Dabar tą patį atlikite su visomis kitomis auros spalvomis:

 

·         Raudona

·         Oranžinė

·         Geltona

·         Rausva su žalia

·         Mėlyna indigo

·         Purpurinė (madženta)

·         Auksinė balta

 

                                             

  

Įsivaizduokite, kaip kiekvienas sluoksnis kuria dar vieną apsaugą aplink jūsų kūną. Tai apsaugos jūsų erdvę nuo bet kokio priešiško objekto įsiveržimo. Siekiant išvengti bet kokių ligų prasismelkimo į jūsų kūną, aura turi būti visiškai uždara.

 

Ir pabaigai – įsivaizduokite kristalų tinklą, supantį jūsų kūną. Tai energinės apsaugos tinklas, žinantis, kaip išfiltruoti nepageidaujamas būtybes ir neleisti joms patekti į jūsų vidų.

 

Mieli bičiuliai, mes patirsime labai ypatingą metą. Dabar jūs turite tinkamus įrankius, kad tai išgyventumėte  ir padėtumėte savo mylimiesiems pačiu įmanomiausiu būdu. Prašome nesibaiminti ir vengti iš baimės kylančių veiksmų. Veikite vedami galingo jumyse slypinčio vidinio žinojimo.

 

  

Parašyta Ms. Galit Bar-Yosef                                            

Vertimas: Audronės Molytės