Ecological Mind - Strengthening the Immune System

Through Activation of the DNA Alignment
For all the family in 32 languages

Soovime teile edastada olulisi teadmisi selle kohta, kuidas immuunsüsteemi tugevdada. See tarkus on väga võimas. Tänasel päeval ja praegusel ajastul on väga oluline, et me teeksime kõik endast oleneva selle eesmärgi nimel.

Inimese füüsiline keha peab edaspidi taluma mitmesuguseid koormusi, millega kõik inimesed toime ei tule ega suuda seetõttu ka ellu jääda. Universumile omaselt filtreerib looduslik valik nõrgemad välja.

Ajastu üleminekuprotsess on juba alanud ja mõned hinged on otsustanud seda läbida väljaspool oma füüsilist keha - "ronides üles", läbides arenguprotsessi ja tulles tagasi alles uude ajastusse, siis juba vahepeal vastavalt täiustununa. Te ei tohi karta ega lasta kurbusel enda üle võimust võtta. See on põnevate sündmuste ja rõõmu aeg meid ootavad ees uued, hämmastavad ajad.

Me peame tegelema kehade tugevdamisega, et aidata neid, kes on otsustanud ajastute muutumisel jääda oma kehasse. Ettevalmistatud, tugev füüsiline keha on võimeline ähvardavate ajastutega toime tulema ning selle aja üle elama.

Immuunsüsteemi õige häälestatuse tugevdamiseks on palju erinevaid meetodeid. Meie tegeleme muidugi energeetilise tugevdamise võimalustega. Igaüks võib valida oma tee. Homöopaatial on palju eeliseid ja sellest võib ka abi olla, kuid sellest siiski ei piisa. Me peame tugevdama oma eeterkeha. Eeterkeha on üks inimese bioloogilist keha ümbritsevatest kehadest. Selle ülesandeks on filtreerida inimese sisse sattuvaid väliselemente. Mida tugevam mehhanism, seda parem kaitse!

 

Immuunsüsteemi õige häälestatuse tugevdamise protsess - füüsiline mõõde

1.       Laskuge meditatiivsesse seisundisse. Kujustage, et olete oma keha ümbritseva suure kristalli sees. Vaadake kristalli värve. Tundke, et kristalli tahud on Teie ümber nii tugevad kui müürid.

2.       Vaadake oma keha sisse ja leidke üles oma DNA spiraal. Vaadake seda, selle värve ja spiraalset läikivat kuju.

3.       Saatke oma DNA ahelale selge käsk hakata Teie immuunsüsteemi tugevdama. Nii saate anda oma kaitsemehhanismile "programmilise käsu". Vaadake, kuidas Teie käsk liigub DNA ahelasse ning jälgige DNA ahela sees olevaid värve.

4.       Nüüd andke selge käsk enesekaitseks iga võimaliku asja suhtes, mis võiksid Teie keha või hinge rünnata: kaitske end bakterite, viiruste, haiguste ja igasuguste muude destruktiivsete nähtuste vastu.

5.       Kujustage, kuidas DNA ahel pöörleb ümber oma telje ja magnetiseerib Teie valgeid vereliblesid. Valged verelibled tulevad ahelasse sisse, nende hulk kahekordistub või kolmekordistub; miljonid ja miljonid väljuvad Teie DNA ahela alumisest otsast, suundudes otse Teie vereringesse.

6.       Kujustage valgeid vereliblesid vereringe kaudu levimas kõikjale Teie kehas, pealaest jalatallani see on lausa valgete vereliblede armee, mis nüüd on tõepoolest "lahinguvalmis”.

 

                                     

Korrake seda protsessi ühe nädala jooksul iga päev ning iga kord, kui aimate, et Teie kaitsesüsteem võib olla nõrgenenud. Rääkige sellest meditatsioonist võimalikult paljudele inimestele. On väga oluline alustada seda protsessi nüüd ja valmistada oma keha ette kõigeks, mis ka edaspidi ei juhtuks.

 

Järgmine samm:

 

Immuunsüsteemi õige häälestatuse tugevdamise protsess – eeterkeha kaitse

Selles etapis laadime oma aurat energiaga, parandame aura sees olevaid auke ja kirgastame aura värve.

Kujustage end kristalli sisse. Kristalli ülaosast laskub allapoole punane valguskiir. Punane valguskiir tiirleb Teie keha ümber, laadides aurat ja tasakaalustades selle värve. Tehke nüüd sedasama ka kõigi teiste aura värvidega:

·         Punane

·         Oranž

·         Kollane

·         Roosa koos rohelisega

·         Sinine – indigo

·         Punakaslilla

·         Kuldne valge

 

                                      

    

Kujustage, kuidas iga kiht loob Teie keha ümber uue kaitsekihi. See takistab vaenulike objektide sissetungimist Teie keharuumi. Mis tahes haiguste sissetungimise vältimiseks peab Teie aura olema täielikult suletud.

Ja lõpuks - kujustage oma keha ümber kristallvõrku. See on energeetiline kaitsevõrgustik, mis teab, kuidas soovimatuid üksusi välja filtreerida ning kuidas neid takistada Teie sisse tungimast.

Kallis sõber, meil tuleb kogeda väga erilisi aegu. Teil on vajalikud vahendid olemas, mis võimaldavad Teil endal sellel üleminekuajastul parimal võimalikul viisil hakkama saada ja ka oma lähedasi aidata. Palun ärge tundke hirmu ja ärge tegutse mitte hirmu ajel, vaid kasutage oma keha sees olevat võimsat tarkust.

 

Tekst: Galit Bar-Yosef

Translation: Tiina Pärnpuu