Ecological Mind - Strengthening the Immune System

Through Activation of the DNA Alignment
For all the family in 32 languages

Posílení imunitního systému prostřednictvím aktivace vyrovnání DNA

Rádi bychom vám sdělili některé velmi důležité a mocné znalosti o tom, jak můžete posílit svůj imunitní systém. V tento den a v tomto věku je velmi důležité, že všichni pracujeme na dosažení tohoto cíle.

 

V nejbližší době zažijeme mnoho druhů útoků, které budou výzvou pro naše fyzické tělo, a které ne všechny lidské bytosti budou schopny přežít. Jedná se o součást přirozeného procesu filtrování, které se objeví ve vesmíru.

 

Proces těchto změn již začal a některé duše se rozhodnou ji podstoupit mimo své fyzické tělo - "vyšplháním". Podstoupí ten správný proces vývoje a vrátí se do nového věku, až budou vylepšeny. Neměli byste se bát, anebo dovolit smutku, aby se dostal do vašeho nitra. Je to doba velkého nadšení a radosti - přichází nová a úžasná epocha.

 

S cílem umožnit těm, kteří se rozhodnou zůstat ve svých tělech v této době, musíme jednat a posilovat naše tělo. Fyzické tělo, které bude připravené a silné, bude vědět, jak se s blížící dobou vyrovnat a přežít ji.

 

Existuje mnoho metod k posílení imunitního systému. My samozřejmě mluvíme o energetickém posílení. Každý z vás je vyzván, aby si vybral svou vlastní cestu. Homeopatie má mnoho výhod a může pomoci, ale to nestačí. Musíte ještě posílit vaše éterické tělo. Éterické tělo je jedním z těl, které obklopují vaše biologické tělo, a jeho úkolem je filtrace přicházejících vnějších prvků. Čím silnější mechanismus - tím lepší ochrana!

 

Proces posilování imunity - fyzikální rozměr

1.     Zaujměte meditativní polohu. Představte si, že jste uvnitř obrovského krystalu, který obklopuje vaše tělo. Představte si barvy krystalu a prociťte jeho stěny kolem vás.

2. Rozhlédněte se uvnitř vašeho těla a najděte vaše DNA. Podívejte se na ni     prodívejte se na její barvy a na zářící tv ar spirály.

      3. Vyšlete jasný příkaz vaší DNA, aby jednala s cílem posílení vašeho imunitního systému. Toto je způsob, jak dát "programovací příkaz" tomuto mechanismu. Představte si, jak se tento příkaz pohybuje uvnitř vaší DNA, a následně si představte barvy působící uvnitř šroubovice.

      4. Přidejte jasný záměr k sebeobraně proti případným objektům, které by mohly zaútočit na vaše tělo, nebo na vaši duši: bakterie, viry, nemoci a jakékoli jiné druhy destrukcí.

      5. Představte si, jak se DNA točí kolem své vlastní osy a přitahuje bílé krvinky. Bílé krvinky se dostávají dovnitř, kde se zdvoj- a ztroj-násobí, a miliony z nich proudí ven spodní částí vašeho DNA přímo do krevního oběhu.

 

6. Představte si, jak se bílé krvinky rozšiřují uvnitř vašeho těla pomocí krevního oběhu od hlavy až k patě - celou armádu bílých krvinek, které jsou nyní připraveny k "bitvě".

 

                                      

Opakujte tento postup každý den po dobu jednoho týdne, a kdykoli máte pocit, že váš systém oslabuje. Řekněte o této meditaci tolika lidem, kolik je jen možné. Je velmi důležité začít tento proces nyní a připravit své tělo na cokoliv, co se v budoucnu stane.

 

Další krok:

Proces posilování imunity – ochrana vašeho éterického těla

 

Provádíme tuto fázi nabíjením aury, utěsněním děr v auře a zvýrazněním barev uvnitř aury.

Představte si sami sebe uvnitř krystalu. Červený paprsek prosvětluje krystal z jeho horní části dolů. Červený paprsek obíhá vaše tělo, dobíjí vaši auru a vyvažuje její barvy. Nyní udělejte to samé se všemi ostatními barvami aury:

 

·        Červenou

·         Oranžovou

·         Žlutou

·         Růžovou a zelenou

·         Modrou – indigo

·         Fialovou

·         Zlato-bílou

 

Představte si, že každá vrstva vytváří další ochranu kolem vašeho těla. Tím se zabrání vniknutí nepřátelských objektů do vašeho prostoru. Aura by měla být zcela uzavřena, aby se zabránilo proniknutí jakémukoliv onemocnění do těla.

A nakonec – představte si síť krystalů okolo vašeho těla. Jedná se o síť energetické ochrany, která ví, jak filtrovat nežádoucí bytosti, a zabraňuje jim se dostat dovnitř vás.

 

                                         

                      

 Drahý příteli/drahá přítelkyně, budeme zažívat velmi zvláštní

dobu. Máte nyní správné nástroje, abyste jimi prošli a pomohli

svým blízkým tím nejlepším možným způsobem. Prosím, nebojte

se a nejednejte ze strachu, ale z vaší mocné vnitřní znalosti.

 

 

Napsala: Ms. Galit Bar-Yosef, Israel  

Přeložil: Jan Procházka

 

Poslech

Fonetický přepis